микрозаймы онлайн

گذران شبی خاطره انگیز در جنگل های بهشهر

اقامتگاه بوم گردی نگین هزار جریب:

فصل گرما فرا رسیده است و سفر کردن به مناطق خنک و جنگلی و کوهستانی بیش از پیش توجه ما را به  سمت خودش جلب می کند و برای چند روزی از گرمای طاقت فرسای تهران ما را دور نگه می دارد. چه فرصتی بهتر از این که چند شبی را در طبیعت بکر و پر انرژی و خوش آب و هوا بتوانیم بگذرانیم. با «تریپ باما» همراه شوید تا سری بزنیم به اولین اقامتگاه بوم گردی استان مازندران.

گذران شبی خاطره انگیز در جنگل های بهشهر-اقامتگاه بوم گردی نگین هزار جریب

اقامتگاه بوم گردی نگین هزار حریب به دلیل علاقه ی شخصی آقای مهران عباسی و کمک به جامعه ی محلی در سال ۱۳۸۶ در ارتفاع ۱۵۷۳ متر از سطح دریا و در وسط جنگل ساخته شده است. طبق گفته ی آقای عباسی این اقامتگاه همان خانه ی مادر بزرگه ی دوران کودکیمان می باشد. گفتنی است که این اقامتگاه از دو اقامتگاه مجزا یکی نزدیک به جاده و دیگری به فاصله ای حدود ۱۰ کیلومتر از اقامتگاه اول در دل جنگل بر بلندای کوه تشکیل شده که هر دو باهم می توانند حدود ۱۰۰ مسافر را پذیرایی نمایند.

مناظر و چشم اندازهای این منطقه در هر فصل بسیار دیدنی و محسور کننده است. جذابیت های گردشگری زیادی در منطقه هزار جریب بهشهر وجود دارد، از جمله می توان به امکان صخره نوردی، دیواره نوردی، کوهنوردی، پیاده روی در جنگل، گلایدر و پاراگلایدر و طبیعت گردی در دل جنگل نام برد. دوستداران طبیعت و محیط زیست و مسافران عزبز می توانند برای هر روز از سفرشون برنامه ای مفرح و لذت بخش داشته باشند. از جمله پیاده روی در رودخانه و مسیر های جنگلی تا رسیدن به آبشار اسپه او ، پیاده روی و پیمایش دره و رودخانه ای دیگر جهت بازدید از آبشار رویایی سمبی، عکاسی از این مناظر بی مانند.

هم چنین با اقامت در این اقامتگاه می توانید از لذت خوردن غذاهای محلی و ارگانیک نیز بهره مند شوید. تمامی محصولات و غذاها از روستاهای اطراف تامین می شود. محصولات محلی از قبیل: شیر، کره، پنیر، ماست و محصولات باغی کشاورزان.

گذران شبی خاطره انگیز در جنگل های بهشهر-اقامتگاه بوم گردی نگین هزار جریب

شرق مازندران هنوز نسبت به جاهای دیگر این استان بکر و دست نخورده باقی مانده است و جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری برای بازدید گردشگران وجود دارد. شهرستان بهشهر که به عنوان شهر-موزه معرفی می شود، جاذبه های گردشگری زیادی از قبیل تالاب میانکاله – که ۶۸ هزار مترمربع زمین آن وسط یک جزیره قرار دارد – جنگل، دریا، آثار باستانی مانند باغ عباس آباد و موزه میراث گوهرتپه، جذابیت های طبیعی مانند آبشار اسپو، آبشار دم دمی، غار هوتو، صفی آباد، چشمه عمارت و … وجود دارند. برای دیدن مکان های دیدنی بهشهر  می توانید روی لینک کلیک کنید. یا اگر قصد دارید حرفه ای تر به آنجا سفر کنید از برنامه سفر بهشهر دیدن فرمایید.

مسیر دسترسی به اقامتگاه بوم گردی نگین هزار جریب:

برای رسیدن به این اقامتگاه باید از شهر بهشهر خارج شوید که حدود ۳۷ کیلومتر از بهشهر فاصله دارد و در جاده اصلی به سمت گلوگاه ، یک کیلومتر بعد از پلیس راه بهشهر خارج شوید، در سمت راست جاده پاسند ریز و از مسیر کوهستانی جنگلی رودبار و روستای غریب محله در بالای تپه ای مشرف به هزار جریب ، اقامتگاه نگین می درخشد.

هزینه اقامت در این اقامتگاه ها با وعده های کامل غذایی نفری ۱۰۰۰۰۰ هزار تومان می باشد.

برای رزرو این اقامتگاه با شماره ۰۹۳۶۸۶۶۷۱۲۱ تماس بگیرید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *