микрозаймы онлайн

چرا گردشگران خارجی به ایران می آیند؟

دلیل سفر گردشگران خارجی به ایران

سفر به ایران:

وقتی این دو گردشگر از هواپیما پیاده شدند و بدون داشتن ویزا، خود را در ایران دیدند، با خود فکر کردند که آیا واقعا تصمیم درستی گرفته اند که به ایران سفر کرده اند. اما اکنون به این نتیجه رسیده اند که این یکی از بهترین تصمیماتی است که در عمرشان گرفته اند و حال که با برداشتن تحریم ها راه برای ورود گردشگران همواره شده است بهترین زمانی است که می توان از این کشور عظیم و باشکوه دیدن کرد.

در زیر گفتگویی با این دو گردشگر را دنبال خواهید کرد:

تا کنون تمامی رسانه ها ایران را به عنوان یکی از خطرناک ترین مکان های دنیا به تصویر می کشیدند، و گردشگران بیشماری از جمله ما میلی برای بازدید از ایران نداشتند. اما صادقانه بگویم، ایران از چهل و اندی کشور دیگری که ما به آن ها سفر کرده بویدم، امن تر بود.

خب، چه چیزِ ایران توجه شما را به خود جلب کرد؟ اول از همه اعتبار این کشور بود. امروزه کشف هر بخشی از جهان با  جهانی شدن بسیار ساده شده است اما نکته منفی این است که بسیاری از مکان ها در حال از دست دادن هویت خود هستند و روز به روز بیشتر به هم شبیه می شوند. ایران به خاطر فرهنگ قوی اش، اعتبار خود را حفظ نموده است. درست مثل قبرس شمالی، ما از این که در هر گوشه ای از این کشور مغازه های مک دونالد و استارباکس را مشاهده نکردیم، لذت بردیم. ایران کشوری توسعه یافته است و به اندازه کافی امن است تا بتوانید به تنهایی در آن سفر کنید و بهترین رستوران ها و هتل ها را آنلاین پیدا کنید.

مردم ایران به خاطر فرهنگ آسیای میانه ای شان، گرم هستند و هر کجا که بروید، شما را به عنوان مهمانی ویژه می پذیرند. آنها در خیابان با شما صحبت را آغاز می کنند، برای شما غذا می خرند و حتی شما را دعوت می کنند تا به خانه شان بروید و این درحالی است که شما قبلا در زندگی تان به هیچ عنوان این افراد را ملاقات نکرده اید و آن ها را نمی شناسید. میراث فرهنگی خیره کننده ایران همیشه شما را به تعجب وامی­دارد و در پایان روز، خوردن پرسی کباب روزتان را تکمیل می نماید. به احتمال بسیار زیاد، به شما در ایران بسیار خوش خواهد گذشت تا حدی که در روز آخر، احتمالا سفر بعدی تان به ایران را برنامه ریزی خواهید کرد.

درباره این دو گردشگر خارجی:

ما یک زوج افغانی-هلندی هستیم که ۱۵ ماه پیش، ماه عسل مان را به عنوان سفری بدون انتها به دور دنیا آغاز نمودیم و کماکان در حال سفر هستیم. از آن جا که بازدید از زادگاه مان افغانستان بسیار خطرناک بود، سعی کردیم تجربه ای مشابه را در ایران داشته باشیم و در این راه موفق نیز شدیم. امیدواریم روزی بتوانیم در سراسر سرزمین مان افغانستان سفر کنیم و زیبایی آن را با بقیه دنیا به اشتراک گذاریم.

 

مسجدی در یزد

مسجد یزد-چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

سقف خانه ها در کاشان

سقف خانه های کاشان- چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

حمامی زیبا در کاشان

حمام کاشان- چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

معماری خیره کننده در کاشان

خانه های کاشان- چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

روستای کوهستانیِ ابیانه

ابیانه- چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

هنر اسلامی خیره کننده در اصفهان

سقف مساجد اصفهان-چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

کباب خوشمزه در شیراز

کبابی در شیراز-چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

قالی بافی

قالی بافی-چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

 

کودکی در مراسم عاشورا در یزد

مراسم عاشورای یزد-چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

احساسات افراد در مراسم عاشورا در یزد

عاشورا در یزد-چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

به شما بسیار خوش خواهد گذشت، مثل لحظات شادی ما در میان ماسه های روانِ ورزنه در اصفهان

کویر ورزنه- چرا گردشگران خارجی به ایران سفر می کنند؟

 

برای دیدن عکس های دیگری از این دو گردشگر به وب سایت آن ها مراجعه کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *