микрозаймы онлайн

پیشنهاد شب زنده داری مهیج در ماه رمضان

سفری یک روزه به دهکده سلامت صبا:

ماه رمضان را شاید خیلی ها ماه خالی از سفر تلقی کنند. در این ماه اما به واسطه تفاوت هایش چون سفره افطاری و شب زنده داری، سفر می تواند تعریفی متفاوت داشته و حتی لذت بخش تر باشد. اگر شما هم جزء دسته از افرادی هستید که به دنبال تجربه ای متفاوت از سفر در ماه رمضان می گردید با «تریپ باما» همراه شوید تا یکی از این مقاصد را به شما معرفی کنیم.

اگر پایتخت نشینید و به دنبال سفری کوتاه به همین اطراف می گردید تا با وجود روزه داری بتوانید رفت و آمدی راحت و سفری خاطره انگیز داشته باشید، دهکده گردشگری صبا در قم پیشنهاد ما به شماست. همانطور که در نوشته های پیشین به نام دهکده سلامت صبا نوشتیم این دهکده دارای تفریحات متعددی از جمله قایق سواری، دوچرخه، پینت بال، ماهیگیری و شهربازی است که در ماه رمضان این خدمات را تا دیروقت در اختیار مسافرانش قرار می دهد.

دهکده گردشگری و سلامت صبا

 

گفتنی است مسافران این دهکده در ماه مبارک رمضان با سینی مخصوص افطار که شامل پنیر، عسل، خرما، شله زرد، چای، هندوانه، زلوبیا و شربت خواهند بود، در کنار غذا پذیرایی خواهند شد. همچنین افرادی که غذای خود را در رستوران مجموعه نوش جان می کنند می توانند از تفریحات مجموعه با تخفیف ۵۰ درصدی استفاده نمایند.

اگر هم اهل شب مانی باشید می توانید از کلبه های ۵ نفره دهکده صبا با قیمت ۱۵۰ تومان در هفته و ۲۵۰ تومان در آخر هفته استفاده کنید و اقامتی خوش را در دفتر خاطرات سفرتان ماندگار کنید.

برای رزرو این اقامتگاه می توانید با شماره ۰۹۳۶۸۶۶۷۱۲۱ تماس حاصل نمایید.

مسیر دسترسی به دهکده گردشگری صبا:

از تهران می بایستی به سمت ساوه حرکت کنید پس از عبور از ساوه حدود نیم ساعت دیگر باید بروید تا به دستجرد برسید. زمانی را که در کل مسیر خواهید گذراند حدود ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه می باشد.

اگر هوس سفر به قم کردید می توانید اطلاعات سفر و جاهای دیدنی آن را از این لینک ببینید و برای سفر خود برنامه ریزی داشته باشید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *