микрозаймы онлайн

۳ پیشنهاد جذاب سفر در فصل پاییز

پیشنهاد سفر پاییزی:

ایران از جمله کشورهایی است که برای هر فصلی و آب و هوایی مقصدی دارد که می تواند سفری خاطره انگیز را برای مسافران رقم زند. در این نوشته می خواهیم ۳ مقصدی را به شما معرفی کنیم که اگر چه در فصول دیگر نیز مسافران خود را دارند اما پاییز فصل خاص سفر آنهاست. با تریپ باما همراه باشید تا این مقاصد پیشنهادی سفر را در برنامه سفر آتی خود جای دهید.

قشم

3 پیشنهاد جذاب سفر در فصل پاییز

قشم، بزرگترین جزیره ایران یکی از بهترین مقاصد سفر در فصل پاییز است. آب و هوای معتدل با بادهای گاه و بیگاه خنک در کنار دیدنی های شگفت انگیزی چون تنگه رمز آلود چاهکوه، جنگل بی نظیر حرا، بندر تاریخی لافت، غار نمکدان، دره پر پیچ و تاب ستاره ها و مزرعه کروکدیل ها سفری خاطره انگیز را در این فصل خزان برای شما رقم خواهد زد. جزیره هنگام که در نوشته پیشین با عنوان ۷ کاری که هر گردشگری در سفر به هنگام آن را انجام می دهد به آن پرداختیم یکی از دیدنی ترین جزایر ایران می باشد که به دلفین های بازیگوشش مشهور است. هرمز جزیره رنگارنگی در نزدیکی قشم که بیش از ۷۵ رنگ خاک را در دل خود جای داده است نیز از دیگر شگفتی های قشم است. پیشنها می کنیم در سفر به هرمز بازدید از موزه نادعلیان را از دست ندهید.

3 پیشنهاد جذاب سفر در فصل پاییز

برای دیدن عکس های قشم نیز می توانید به سفری مجازی به بزرگترین جزیره ایران رفته و محو تماشای این جزیره اسرار آمیز شود و در صورت نیاز به اطلاعات ضروری این نوشته را مطالعه کنید.

قشم اما بهشت خریداران است. مراکز خریدی چون سیتی سنتر ۱ و ۲ ، بازار پردیس، مرکز خرید دو دلفین، فردوسی، نور و خلیج فارس با قیمت های ارزان می تواند علاقمندان خرید را ساعت ها بلکه روزها مشغول خود سازد.

برای سفر به قشم، هنگام و هرمز پیشنهاد می کنیم از برنامه سفرهای رایگان متنوع قشم استفاده کنید و اگر به دنبال اطلاعات بیشتر هستید از برنامه سفر غیر رایگان قشم و هنگام را استفاده نمایید.

طبس

روستای ازمیغان-راهنمای سفر به طبس

طبس دیدنی های بی نظیری را در دل خود جای داده که هر یک از آن به تنهایی می تواند سختی و دوری راه را برایت هموار سازد. کال جنی یا به گفته برخی ها گرند کنیون ایران دره ای شگفت انگیز است که هر گردشگری را محصور خود می سازد. روستاهایی تاریخی با درختان نخل سربه فلک کشیده چون نایبند، ازمیغان و خرو خود ساعت ها می تواند شما را سرگرم دیدنی هایش کند و دست رویاها و خیال پردازی هایتان را بگیرد و تا گذشته ای دور پرواز دهد. دژ طبس خود دنیایی در دلش پنهان دارد که با گشت و گذار در آن شاید بتوانید از لابه لای خشت هایش حس کنید.

کال جنی-راهنمای سفر به طبس

طاق شاه عباسی که عنوان نازکترین سد دنیا را از آن خود کرده نیز در این استان شگفت انگیز قرار گرفته است که در کنار آن می توانید از چشمه مرتضی علی نیز دیدن کنید و پایی به آب بزنید. کویرش اما دنیای دیگری دارد. فضایی پر رمز و راز با ستارگانی که می توانی ساعت ها بدون احساس خستگی آن ها را نظاره گر دریاچه نمک و دیگر شگفتی هایش باشی.

برای دیدن این همه زیبایی می توانید از برنامه سفر به کویر استفاده کنید تا لذت سفر برای شما دوچندان شود.

چابهار

3 پیشنهاد جذاب سفر در فصل پاییز

اگر اهل ورزش های آبی در کنار خرید از مراکز خرید ارزان و متعدد هستید چابهار مقصد سفر شماست. دیدنی هایی چون دریای بزرگ، قلعه پرتغالی ها، تالاب صورتی لیپار، تپه های گلفشان، کوه های مریخی، ساختمان قدیمی تلگراف خانه و تفریحاتی چون غواصی و موج سواری و رالی در سواحل زیبای مکران در هوای مطبوع پاییزی چابهار را به یکی از پربازدیدترین مقاصد پاییزی تبدیل نموده است. جالب است بدانید تنها دریایی که می توان در آن به راحتی سوار بر موج های بیکران شد و آسمان را در نوردید چابهار است.

3 پیشنهاد جذاب سفر در فصل پاییز

اگر اهل خرید هم باشید که چابهار بهترین گزینه شماست. بازار ابریشم، بازار پردیس، مجتمع تجاری تیس، فرودس، صدف و صالحیار از جمله مراکز خرید چابهار هستند که به واسطه نزدیکی به مرزهای کشور اجناسی با کیفیت با قیمتی نازل را عرضه می کنند.

در نوشته های پیشین وبلاگ تریپ باما به مسیر دسترسی به چابهار و توضیحاتی در خصوص دیدنی های چابهار اشاره کردیم که برای اطلاعات بیشتر می توانید به آنها مراجعه کنید.

برای سفری با کیفیت و برنامه ریزی شده نیز می توانید از برنامه سفر رایگان چابهار استفاده کنید تا هم مسیرها را روی نقشه ببینید و هم اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 
2 thoughts برای “۳ پیشنهاد جذاب سفر در فصل پاییز

  1. سارا محبوبی

    هر گردشگری را محصور خود می سازد؟!! اشتباه املایی دارد.
    مسحور می سازد، سِحر می کند در واقع.

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *