микрозаймы онлайн

پیشنهاد برنامه سفری هیجان انگیز به شهرکرد

راهنمای سفر به شهرکرد

شهرکرد یکی از شهرهای زیبا و سرسبز استان «چهارمحال و بختیاری» است که بواسطه تپه های باستانی و سفالینه های کشف شده قدیمی اش از قدمتی هفت هزار ساله برخوردار است. این استان در کنار تاریخچه پربارش از طبیعت بکر و منحصربفردی برخوردار است که می تواند بهشت طبیعت گردان باشد. اگر شما هم از دوستداران طبیعت و تمدن های دیرینه هستید «تریپ با ما» برنامه سفر هیجان انگیزی برای دیدن جاذبه های دیدنی و گردشگری شهرکرد و اطراف آن را به شما پیشنهاد می دهد.  

روستای سرآقا سید-پیشنهاد برنامه سفری هیجان انگیز به شهرکرد

مکان های دیدنی استان چهارمحال و بختیاری و شهرکرد

استان چهارمحال و بختیاری از استان های سرسبز کشور است که جاذبه های متعددی را در خود جای داده است. این جاذبه ها در شهرهای مختلف استان پراکنده اند که یکی از این مقاصد کوهرنگ می باشد. در کوهرنگ جاذبه های متعددی چون روستای پله کانی سرآقاسید که ماسوله غرب نامیده می شود، آبشار باشکوه و دیدنی شیخعلی خان، غار یخی، چشمه دیمه و جاذبه هایی از این دست را خواهید دید. اگر هم کمی خوش شانس باشید و در فصل کوچ عشایر میهمان شوید میزبانی عشایر کوهرنگ را نیز تجربه خواهید کرد.

بخشی دیگر از دیدنی های استان اما در جنوب شهرکرد، هفشجان و اطراف آن پراکنده شده است. این جاذبه ها شامل چشمه زنه، قبرستان تاریخی بزلر با شیرهای سنگی اش، گورستان ارامنه و تپه هفت هزار ساله اسکندی است که در کنار طبیعت بکر و زیبای شهر و باغهای سرسبزش می تواند سفری خاطره انگیز را برای دوستداران تاریخ و طبیعت رقم زند.

اگر هم اهل هیجان و آدرنالین باشید پیشنهاد ما به شما در این استان رفتینگ در رودخانه همیشه خروشان کارون است که لذت سفر را برای شما دوچندان می نماید.

اقامت در استان چهارمحال و بختیاری

اقامتگاه بوم گردی هفشجان

اگر به شهرکرد سفر کردید و به دنبال فضایی متفاوت برای اقامت بودید، پیشنهاد ما به شما گذراندن شبی خوش و متفاوت در اقامتگاه بوم گردی هفشجان است. این اقامتگاه سنتی که در محله مرغزار هفشجان در فاصله ۱۵ کیلومتری شهرکرد واقع شده با معماری سنتی در فضایی گرم و صمیمی پذیرای گردشگران در استان چهارمحال و بختیاری است. غذای محلی در کنار ماهیگیری از رودخانه و خوردن ماهی کبابی از مزیت هایی است که در زمان اقامت خود در این خانه سنتی تجربه خواهید کرد. اگر هم اهل گشت و گذار در فضای اطراف روستا باشید صاحبخانه گشت رایگان ۴ تا ۵ ساعته ای را برای شما ترتیب داده که هم فال است و هم تماشا.

اقامتگاه بوم گردی هفشجان-پیشنهاد برنامه سفری هیجان انگیز به شهرکرد

هزینه اقامت در این اقامتگاه با صبحانه شبی ۵۰ هزار تومان برای هر نفر و با وعده های غذایی کامل شبی ۸۵ هزار تومان برای هر نفر است.

مسیر دسترسی به اقامتگاه هفشجان: خود را به شهرکرد رسانده و از غرب یا جنوب شرقی شهرکرد به سمت هفشجان بروید و از آنجا به محله مرغزار برسید.

فاصله شهرکرد تا تهران با ماشین سواری ۶:۳۰ ساعت و اتوبوس ۸ ساعت است.

برای هماهنگی اقامت و رفتینگ می توانید با شماره ۰۹۳۶۸۶۶۷۱۲۱ با ما در تماس باشید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *