микрозаймы онлайн

هدیه ی متفاوت روز جهانی دوستی

دوستان خود را در روز جهانی دوستی شگفت زده کنید!

معجزه ای وجود دارد که دوستی نامیده می شود و در میان دل اقامت دارد، شما نمی دانید که چگونه بوجود می آید و چگونه آغاز می شود اما شادمانی که برایتان به ارمغان می آورد همیشه موهبتی خاص می بخشد و شما متوجه می شوید که دوستی ارزشمندترین نعمت خداوند است!
روز دوستی می تواند بهانه‌ای باشد که به دوستان خود نشان دهیم چقدر به یاد آنها هستیم و حضورشان چقدر برایمان اهمیت دارد. برای این قدردانی پیشنهاد می دهیم سفری متفاوت و اما کمی ماجراجویانه ترتیب دهید و دوستانتان را با این هدیه متفاوت غافلگیر کنید. با «تریپ باما» همراه شوید و بشنوید از ایده اش برای این روز بخصوص.

هدیه ی متفاوت روز جهانی دوستی-روز جهانی دوستی

پیشنهاد ویژه ی تریپ باما در روز جهانی دوستی، سفری مهیج در طبیعت بکر جنگل های مازندران در دهکده گردشگری پرا با جمعی دوستانه است، سفری که خاطره اش می تواند سال های سال نقل محفل گرم دوستان باشد.
دهکده گردشگری پرا نام خود را از یک روستای قدیمی در ۶۰ کیلومتری ساری در بخش دودانگه گرفته؛ روستایی که دورترها مردمش به علت صعب العبور بودن جاده به دامنه کوه کوچ کرده و در شلدره ساکن شدند. اکنون اما این روستا که در منطقه ای بکر و دست نخورده واقع شده با نام دهکده گردشگری پرا میزبان گردشگران شمالی است.
 در این دهکده ی زیبا جاذبه های طبیعی فراوانی برای دیدن و لذت بردن وجود دارد. از جمله: رودخانه شیرین رود،آبشار اوبن، رودخانه و چشمه گرگین آباد که دارای استخر شنای آب معدنی مجزا ست و همچنین برج تاریخی رسکپ. برای دیدن جاذبه های گردشگری سوادکوه اینجا را کلیک کنید.

هدیه ی متفاوت روز جهانی دوستی-دهکده پرا
پختن سیب زمینی و دم کردن چای آتشی که با صدای پرنده ها در دل جنگل شنیده می شود کمترین حس آرامش است که در این سفر تجربه خواهید کرد: کوهنوردی،پیاده روی در مسیر رودخانه و جنگل و خوردن میوه های جنگلی (زالزالک وحشی، خرمالو وحشی، ازگیل وحشی) از دیگر فعالیت های این سفر است . اما چیز متفاوتی که در این سفر تجربه خواهید کرد بازدید از شالیزار، باغها و مزارع کشاورزی است. این موقعیت را خواهید داشت که خودتان حس خوب کاشت یا برداشت برنج در شالیزار و دیگر محصولات را تجربه کنید. هم چنین امکان ماهیگیری برای دوستانی که علاقمند به ماهیگیری می باشند نیز مهیاست.
برای رفع خستگی و گذران شبی خنک در طبیعت، می توانید در اقامتگاه های دهکده پرا بمانید. دهکده دارای خانه های بومی با دیواره های خشتی و در و پنجره های چوبی ست که هر کدامشان داستان خود را دارند.
در این اقامتگاه ها که عموما دارای دو اتاق حدود ۳۰ متری می باشند وسایل خواب و استراحت برای حدود ۱۰ نفر وجود دارد و سرویس حمام و دستشویی نیز در حیاط تعبیه شده است. در این اقامتگاه ها در کنار اقامتی توام با آرامش و امنیت طعم محصولات ارگانیک و اصیل روستایی را نیز تجربه خواهید کرد.

هدیه ی متفاوت روز جهانی دوستی-خانه های محلی پرا
قیمت اقامت برای هر شب در این خانه های محلی، با خدمات کامل (صبحانه+نهار+میان وعده+شام به همراه گشت در منطقه) نفری ۱۱۰ هزار تومان می باشد و اگر تعداد مسافران از ۱۰ نفر به بالا باشد نفری ۹۰ هزار تومان می باشد.
برای هماهنگی این برنامه می توانید با شماره ۰۹۳۶۸۶۶۷۱۲۱ تماس حاصل نمایید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *