микрозаймы онлайн

هدیه ای متفاوت برای روز دختر

پیشنهاد سفر به مناسبت روز دختر

دختران فرشتگانی هستند ازآسمان
برای پر کردن قلب ما با عشق بی پایان
این روز بر دختران دیروز و مادران امروز مبارک . . .

زندگی مدرن امروزی طوری شده که بسیاری از پدر و مادرها نمی توانند وقت مناسبی برای فرزندانشان بگذرانند، اما همانطور که می دانید امروز روز دختر است و می خواهیم با این بهانه فضایی فراهم کنیم تا وقت بیشتری را با دختران عزیز خود بگذرانید، با «تریپ باما» همراه شوید تا پیشنهادات ویژه ما را برای روز دختر ببینید و بشنوید.

هیچ سن درست یا غلطی برای شروع سفر با بچه‌­ها وجود ندارد، سفر شما می­تواند با یک نوزاد درست همانقدر لذت­بخش باشد که با یک نوجوان، فقط کافی است از پیش برنامه ریزی درستی را ترتیب دهید. هر گروه سنی یا در مرحله رشد کودکتان با مزایا و چالش­هایش همراه است و سفرهای شما لازم است که دقیقا با توانایی‌­ها و نیازهای کودکتان برنامه ­ریزی شود.

در کشورهای پیشرفته بخش مهمی از آموزش های کودکان و بخصوص نوجوانان در سفر شکل می گیرد. چه بهتر است ما نیز این زمینه را برای فرزندانمان فراهم نماییم.

هدیه ای متفاوت برای روز دختر-سفر کودکان

 

تجربه زندگی با ایلات و عشایر

یکی از جذاب ترین هدایایی که می توانید به دختران خود پیش کش کنید، همنشینی با ایلات و عشایر است. این گروه سال ها بود که از حافظه ما رخت بربسته بودند. اما به تازگی این شیوه زندگی متفاوت و کم نظیر که در دنیا نیز نظیر آن یافت نمی شود مورد توجه  قرار گرفته و در برخی نقاط کشور می توانید زندگی با آنها را از نزدیک تجربه کنید. از جمله این ها ایل های شهرکرد هستند که با اقامت در اقامتگاه بوم گردی هفشجان و با هماهنگی قبلی می توانید این زندگی خاص و متفاوت را از نزدیک ببینید و غذاها و لباس هایشان را تجربه کنید.

رصد آسمان پر ستاره

یکی دیگر از متفاوت ترین هدایایی که می توانید به دختران بدهید پیشنهاد رصد آسمانی پرستاره در دل طبیعت بکر است. برای این کار کافی است با شماره ۰۹۰۳۳۴۷۵۲۲۵ تماس بگیرید و تور آخر این هفته رصد را رزرو کنید.تاریخ تور: (پنج شنبه و جمعه پنجم و ششم مرداد ماه)در این تور هاشم سیماب کارشناس رصد برنامه به همراه دو تلسکوپ حرفه ای دنیای شگفت انگیز ستاره ها را به شما نشان خواهند داد. هزینه این رصد نفری ۱۷۵۰۰۰ تومان بوده و شام، صبحانه، بیمه و ماشین را شامل خواهد بود.

 

تجربه ای خاص در اقامتگاه بوم گردی گیله بوم

پیشنهاد سفر دیگری برای دختران زیبای سرزمینمان داریم، رفتن به رودسر و اقامت در اقامتگاه بوم گردی گیله بوم . در این اقامتگاه برای فرزندان شما آموزش ها و سرگرمی های متنوعی ترتیب داده شده است که قبل از رفتن و اجرای آن ها باید هماهنگی شود. از جمله ی سرگرمی ها: تهیه چای دستی در باغ چای گیله بوم و نحوه چیدن برگها، چیدن پرتقال از درخت و چینش آنها در سبد، کیوی چینی، تهیه شکوفه بهارنارنج،سفالگری ( کودکان زیر نظر استادکار، با خمیر کار می کنند).

هدیه ای متفاوت برای روز دختر-پرتقال چینی کودکان

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *