микрозаймы онлайн

آشپزخانه سیار ما سه نفر

رستوران سیار غذای محلی و سوغات اراک

چند ماهی است گردشگران اراک و شهرهای اطرافش شاهد میزبانی متفاوتی از غذای محلی و سوغات اراک هستند. این میزبانی که توسط ماشینی متحرک با نام «ما سه نفر» انجام می شود غذاها و شیرینی های محلی و سوغاتی های خوراکی اراک را در معرض خرید گردشگران قرار می دهد. با «تریپ باما» همراه شوید تا بشنوید از این سه نفر.

آقای غلامی عاشق سفر و گردشگری و همسرش عاشق آشپزی است. چندی پیش این زوج جوان علایقشان را به هم پیوند داده و به همراه پسرشان ماشین سیار غذا و سوغات اراک را راه اندازی کردند.  این ماشین که مجهز به مخزن آب آشامیدنی و تخلیه فاضلاب است آشپزخانه ای تجهیز شده است که از پنجره اش غذاهای محلی بسیار خوشمزه خارج می شود.

 

غذا و سوغات اراک- ما سه نفر

 

در ابتدا این سه نفر و ماشینشان برای اراکی ها ناشناخته بودند اما با پشتکار این زوج جوان و همراهی پسرشان با سفر به شهرهای مجاور و تبلیغات دهان به دهان کم کم شناخته شدند و اکنون یکی از رستوران های پر مشتری اراک محسوب می شوند.

اگر ساکن پایتخت هستید و تمایل دارید با این خانواده صمیمی و خلاق از نزدیک آشنا شوید می توانید در نمایشگاهی که در ماه رمضان در برج میلاد برگزار می شود شرکت کنید و وعده ای غذای اراکی میهمان آنها شوید.

همچنین در این رستوران سیار می توانید طعم غذاهای سنتی اراکی از جمله: آش جو با سیرابی، آش ترخینه با سیرابی، شفته، ته تالی، آبگوشت دو گوله دوغ دار، آش بی بی سه شنبه و … را بچشید و تجربه کنید.  

غذا و سوغات اراک- ما سه نفر

برای کسب اطلاعات بیشتر از این رستوران سیار می توانید به تلگرام masenafar@ سر بزنید یا با شماره ی ۰۹۱۸۸۶۰۰۸۳۴ (آقای غلامی ) تماس بگیرید.

چنانچه هوس سفر به اراک کردید نیز می توانید از اینجا مکان های دیدنی اراک، رستوران و مراکز خریدش را ببینید و یا با دانلود برنامه سفر استان مرکزی و اراک در کنار بازدید از این سه نفر استان مرکزی و شهر اراک را نیز بگردید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *