микрозаймы онлайн

معروفترین صبحانه هتل های دنیا

انواع صبحانه هتل‌ها

اگر اهل سفر اونم تو هتل های چهار و پنج ستاره باشید وعده صبحانه یکی از اصلی ترین وعده هاست که اگه مفصل باشه می تونه تا عصر سیر نگهتون داره. جالبه بدونید که این صبحانه ها عموما بین المللی هستند و چند نوع ثابت دارند که در زیر به چهارنوعشون اشاره می کنیم. با تریپ باما همراه باشید تا بدانید در سفر بعدی کدام هتل گزینه بهتری برای صرف صبحانه ای لذیذ خواهد بود!

معروفترین صبحانه های دنیا

صبحانه کانتیننتال

صبحانه کانتیننتال یک صبحانه معمولی است که در هر هتل چهارستاره به بالایی می توانید آن را پیدا کنید. در این میز صبحانه نسبتا معمولی انواع نان‌های شیرینی مثل کرواسان، دونات، مافین و…، مربا با کره یا خامه، میوه‌های فصل، آب‌میوه‌های تازه و متنوع به همراه چای یا قهوه سرو می‌شود و تقریبا تمام آیتم‌های یک صبحانه استانداردی بین المللی را داشته و در کشورهای مختلف یکسان است. این صبحانه بیشتر مواد قندی دارد و پروتئین آن نسبت به سایر صبحانه‌ها کمتر است. پس اگر قند دارید خوردن این صبحانه را باید به فراموشی بسپارید.

صبحانه کنتیننتال-معروفترین صبحانه های دنیا

صبحانه آمریکایی

آمریکایی‌ها عادت دارند دو وعده غذایی در روز بخورند که این وعده ها شامل صبحانه و یک وعده عصرگاهی است که نهار و شام محسوب می شود، از این رو صبحانه ای پرو پیمان‌تر دارند و اکثر ترکیبات ویتامین‌ها را می‌توانید در آن‌ها بیابید.

در این وعده صبحانه‌‌ای پوره، جو پرک، تخم‌مرغ، انواع خوراک سوسیس، سیب‌زمینی سرخ کرده، بیسکوییت، نان تست، پنکیک، وافل، فرنچ تست، شیرینی‌هایی مثل کرواسان و دونات و مافین و  میوه‌ی تازه را می‌توانید پیدا کنید. جو پرک و کورن فلکس هم بخش مهمی از این صبحانه را تشکیل می‌دهند. یک صبحانه آمریکایی مقوی و پروتئینی انرژی شما را برای یک کار روزانه پر جنب و جوش و پرفکر تامین می‌کند.

صبحانه آمریکایی-معروفترین صبحانه های دنیا

صبحانه انگلیسی

صبحانه انگلیسی یا صبحانه کامل هم مثل صبحانه آمریکایی، بسیار مقوی بوده و تا وقت نهار پروتئین و قند شمارا تامین می‌کند.

این صبحانه معمولا از ترکیب یک بشقاب و نوشیدنی مثل چای یا قهوه تشکیل شده است. بشقاب صبحانه انگلیسی را سوسیس سرخ شده، بیکن، خوراک لوبیا سفید، انواع تخم مرغ و نان تست تشکیل می‌دهد. همچنین هش براون و سبزیجات و صیفی جات هم گه‌گاه به این لیست اضافه می‌شود. در صبحانه انگلیسی حتما چای دمی سرو می‌شود که خیلی از ایرانی‌ها به آن معتاد هستند. اگر شما هم جزء این دسته هستید پیشنهاد می‌کنیم این نوع صبحانه را بچسبید.

صبحانه انگلیسی-معروفترین صبحانه های دنیا

برانچ یا چاشت

اگر از آن دسته آدم های پر مشغله ای هستید که وقت صرف نهار را ندارید برانچ بهترین گزینه شما برای صبحانه است. این صبحانه ترکیبی ست از صبحانه و نهار که بیشتر در روزهای آخر هفته سرو می‌شود. برانچ به مراتب وعده غذایی سنگینی ست که مثل صبحانه‌های انگلیسی و آمریکایی آیتم‌های زیادی دارد هم از مایعات فراوانی تشکیل شده است. از جمله این آیتم ها می توان به انواع سوسیس، املت، برگرها، پوره و جو و کورن فلکس و نان شیرینی هایی از جمله تست، کراوسان، بیگل، وافل و … اشاره کرد. در کنار برانچ معمولا قهوه، چای، آبمیوه و انواع نوشیدنی‌ها سرو می‌شود.

برانچ- معروفترین صبحانه های دنیا

این صبحانه ها را در ایران در هتل هایی مثل اسپیناس، آزادی، هما و به تازگی در برخی مکان های عمومی چون باغ موزه هنر ایرانی، موزه زمان می توانید بیابید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *