микрозаймы онлайн

سه پیشنهاد جذاب سفر در تعطیلات پیش رو

سه پیشنهاد جذاب سفر

باز هم تعطیلات در راه است و کجا برم؟ یکی از مهمترین سوالاتی است که برای اهل سفرها مطرح است. اگر شما هم جزء این دسته هستید و هنوز پاسخی برای سوال خود پیدا نکرده اید با «تریپ باما» همراه شوید تا پیشنهاد سفر های ویژه ما را ببینید.

پیشنهاد سفر به نجف آباد اصفهان

اقامتگاه بوم گردی شاهدان

چند صباحی است اقامت گاه های بوم گردی در سفرها جای خود را باز کرده و کسانی را که دوست دارند سری به گذشته بزنند و خاطرات پیشین خود را زنده کنند میزبانی می نمایند. اقامتگاه بوم گردی شاهدان یکی از این خانه های سنتی ست که در نجف آباد اصفهان پذیرای گردشگران در استان اصفهان است.

اقامتگاه بوم گردی شاهدان- پیشنهاد سفر

در این اقامتگاه سنتی فضایی ساده، صمیمی و آرام در دل طبیعتی بکر در انتظار شماست. اقامتگاه بوم گردی شاهدان با سبک زندگی کاملا سنتی از غذاهای محلی و چای آتیشی گرفته تا گشت و گذار در باغ و زمین زراعی را به شما هدیه می دهد.

بالکن بی نظیری که با درختان مو پیچیده شده، استخر و فواره های زیبا که در سکوت و آرامش فضا، صدای لذت بخش آب را به گوشتان می رسانند و فضای دنج باغ برای پیاده روی از تجربیاتی است که در شاهدان بدست خواهید آورد.

از آنجا که این اقامتگاه فاصله زیادی با اصفهان ندارد، می توانید به راحتی به دیدن جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری اصفهان نیز بروید. همچنین در اطراف روستای شاهدان نیز اماکن دیدنی از جمله ارگ شیخ بهایی نجف آباد، امام زاده احمدبن حنیفه، چشمه مرغاب و منطقه حفاظت شده قلمشور و قلعه تاریخی وجود دارد که اگر کمی اهل گشت و گذار در اطراف خانه باشید آنها را از نزدیک خواهید دید.

مسیر دسترسی: نجف آباد در غرب شهر اصفهان قرار داد و برای رسیدن به این اقامتگاه می بایستی خود را به نجف آباد رسانده و از شمال شهر بدون نیاز به داخل شدن به شهر مسیر خود را به سمت غرب ادامه دهید تا به نهضت آباد برسید.

پیشنهاد سفر به شهرکرد

اقامتگاه بوم گردی هفشجان

اگر هوس سفر به طبیعت بکر زاگرس را کرده اید پیشنهاد ما به شما گذراندن شبی خوش و متفاوت در اقامتگاه بوم گردی هفشجان است. این اقامتگاه سنتی که در محله مرغزار هفشجان در فاصله ۱۵ کیلومتری شهرکرد واقع شده با معماری سنتی در فضایی گرم و صمیمی پذیرای گردشگران در استان چهارمحال و بختیاری است.

اقامتگاه بوم گردی هفشجان-پیشنهاد برنامه سفری هیجان انگیز به شهرکرد

غذای محلی در کنار ماهیگیری از رودخانه و خوردن ماهی کبابی از مزیت هایی است که در زمان اقامت خود در این خانه سنتی تجربه خواهید کرد. اگر هم اهل گشت و گذار در فضای اطراف روستا باشید صاحبخانه گشت رایگان ۴ تا ۵ ساعته ای را برای شما ترتیب داده که هم فال است و هم تماشا. در این گشت از تپه اسکندری مربوط به اولین زیگورات نشین ها تا قبرستان های تاریخی و چشمه ها و غارهای اطراف روستا دیدن خواهید کرد.

هزینه اقامت در اقامتگاه بوم گردی هشفجان به ازای هر اتاق شبی ۱۲۰ هزار تومان می باشد.

مسیر دسترسی: خود را به شهرکرد رسانده و از غرب یا جنوب شرقی شهرکرد به سمت هفشجان بروید و از آنجا به محله مرغزار برسید.

پیشنهاد فرود و رفتینگ در کارون

اقامتگاه بوم گردی دوپلان

اگر در سفر خود به دنبال ماجراجویی آن هم از نوع پرهیجانش هستید پشنهاد می کنیم فرود و رفتینگ در کارون را تجربه کنید. این امکان با خدماتی چون حمل و نقل و صبحانه، نهار و شام محلی در شهرستان کیا روستای دوپلان برای شما مهیا شده است.

دوپلان- پیشنهاد سفر

فرود از پل دوپلان به ارتفاع ۶۵متری، ۳ساعت رفتینگ خروشان، توقف دربین مسیر و صرف میان وعده، بازدید از غارهای بین مسیر، پرش از سکوی پرش از اتفاقاتی است که در این تور تجربه خواهید کرد. در نهایت شب خود را در کنار آتش به صبح خواهید رساند و اگر اهل شب زنده داری نباشید خانه های روستایی یا چادرهای عشایر میزبان شما خواهند بود.

فاصله این روستا از تهران ۷٫۵ الی ۸ ساعت و از شهرکرد حدود ۱٫۵ ساعت می باشد.

هزینه این تور از اصفهان نفری ۲۵۰ تومان و در محل ۲۰۰ تومان خواهد بود.

برای رزرو موارد بالا با شماره ۰۹۳۶۸۶۶۷۱۲۱ تماس بگیرید.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *