микрозаймы онлайн

سفر به لرستان

سفر به لرستان

هرگوشه و کنار استان لرستان را که چشم بیاندازید آبشار است و رود و سرسبزی.
به دلیل تنوع آب و هوایی در نقاط مختلف آن، در هر فصلی از سال می توانید قصد سفر به این استان را داشته باشید.

شهرستان خرم آباد که در ناحیه مرکزی استان قرار گرفته است، با قدمتی طولانی و در برداشتن آثار تاریخی در گوشه کنار خود، از جاذبه های طبیعی منحصربه فردی نیز برخوردار می باشد. از جمله آثار تاریخی این شهر می توان به گرداب سنگی، قلعه ی باشکوه فلک الافلاک و پل شکسته اشاره کرد که هرکدام یادآور دوره ای از تاریخ و مردمان آن می باشد.

قلعه فلک الافلاک

قلعه فلک الافلاک

همچنین آبشار بیشه، دریاچه کیو و منطقه ی زیبای مخمل کوه دوست داران طبیعت را درطول سال به این شهرستان فرا می خوانند.

آبشار بیشه

آبشار بیشه

دریاچه کیو

دریاچه کیو

همچنین اگر اهل ماجراجویی هستید پیشنهاد ما رفتن به غار «ماهی کور» می باشد. جایی در اعماق زمین دریاچه ای در دل غار وجود دارد که محل زندگی یکی از منحصربه فردترین ماهی های جهان می باشد، ماهی به نام «ماهی کور» که چشم و گوش ندارد و فقط در غارهای تاریک زندگی می کند.

غار ماهی کور

غار ماهی کور

اگر به دنبال تفریح و سرگرمی هستید مجتمع تفریحی گردشگری «رنگین کمان» گزینه ی مناسبی خواهد بود، همچنین علاوه بر امکانات تفریحی دارای رستوران و هتل نیز می باشد.

درست در شرق شهرستان خرم آباد، شهر دورود قرار گرفته است که مجموعه ای از زیبایی های بکر طبیعی همچون چشمه وقت ساعت، دره نی گاه و دریاچه ی معروف «گهر» را در خود جای داده است. دریاچه گهر برای علاقه مندان به طبیعت گردی گزینه ی مناسبی خواهد بود و می توانند علاوه بر لذت بردن از دیدار آثار طبیعی، در این منطقه به شنا و صید ماهی و کوهنوردی نیز بپردازند.

دریاچه گهر

دریاچه گهر

دره نی گاه

دره نی گاه

برای دیدار از منطقه ی تفریحی گلدشت باید به شهرستان بروجرد که در ناحیه شمال شرقی استان واقع شده است سفر کنید. بدون امتحان کردن کباب های لذیذ بروجرد، شهر را ترک نکنید؛ پیشنهاد ما به شما رستوران سفیر می باشد که شما را با طعمی متفاوت از کباب آشنا خواهد کرد.

بطور حتم با وجود این همه زیبایی و سرسبزی از دیدنی ها و با مهمانوازی مردمان خون گرم این خطه، با کوله باری از  لحظات به یاد ماندنی و ناب استان را ترک خواهید کرد.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *