микрозаймы онлайн

تاریخ ایران و تهران را از زبان موزه هایش بشنوید.

تهران به روایت موزه ها

اگر تهرانی باشید و علاقمند به تاریخ تهران حتما نامی از “کافه تهرون” شنیده اید و یا با تورهایش تاریخ حصار صفوی تهران را ورق زده اید. این کافه که پیشتر در باغ نگارستان دایر بود، اکنون در خانه ای تاریخی که “طهران حوالی ۱۳۴۰” را تداعی می کند علاقمندانش را میزبانی می کند. از آنجاییکه این کافه همواره آغاز کننده اتفاقات و داستان های متفاوت بوده در اینجا نیز دست از کار نکشیده و دورهمی را با موضوع روایت موزه ایران باستان ترتیب داده که « تریپ باما» شما را به شرکت در آن دعوت می کند.

کافه تهرون- تهران به روایت موزه هایش

تورهای تهران گردی علیرضا عالم نژاد تورهایی منحصربفرد و متفاوت است که تاریخچه تهران را از نگاهی دیگر برای شما روایت می کند. این بار اما این نگاه به تهران در کنار گشت و گذار در شهر به دورهمی و روایت داستان موزه ها تغییر پیدا کرده  است. در این دورهمی که در تاریخ دوشنبه ۱ خرداد ۹۶ برای اولین بار در کافه تهرون برگزار می شود موزه ایران باستان داستان گونه روایت خواهد شد و به سوالاتی که مدت هاست پیرامون آثار موجود در موزه وجود دارد مانند سوالات زیر پاسخ داده خواهد شد.

موزه ایران باستان- تهران به روایت موزه هایش

آیا به راستی ایران تمدنی ۱۰ هزار ساله دارد؟ آیا از این تمدن اثری در موزه ملی ما وجود دارد؟ آخرین قدمت تاریخ تهران در موزه ایران باستان با کدام آثار به نمایش درآمده است و سوالاتی از این دست که با حضور دکتر جبرئیل نوکنده رئیس موزه ملی ایران و آقای رضا دبیری نژاد رئیس موزه ملک بررسی و پاسخ داده خواهند شد.

شما را به شرکت در این دورهمی که از ساعت ۵ تا ۷ بعد از ظهر در خیابان کریمخان، خیابان نجات اللهی، کوچه خسرو، پلاک ۳۹، موسسه هزار افسان در محل کافه تهرون برگزار می شود دعوت می کنیم.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *