микрозаймы онлайн

در سفر به چابهار باید از کجاها دیدن کرد؟

سفر به چابهار

چابهار یا «چهاربهار» منطقه ای همیشه بهار با آب و هوایی دلچسب به ویژه در ایام نوروز پذیرای گردشگرانی خواهد بود که به دیدار از آثار تاریخی و طبیعی علاقه مند هستند و یا از خرید و گشت و گذار در پاساژهای رنگارنگ لذت می برند.

چابهار

چابهار

یکی از سواحل تفریحی این منطقه شگفت انگیز که طرفداران بسیاری در میان بومیان و گردشگران دارد مجموعه تفریحی زیبا و منحصربفرد« دریا بزرگ» است که می توانید روزی فراموش نشدنی را با قدم زدن در ساحل صخره ای آن برای خود رقم بزنید.

مجموعه دریا بزرگ

مجموعه دریا بزرگ

در بندر چابهار شاهد شگفتی هایی خواهید بود که خاص این منطقه می باشد؛ از جمله تالاب زیبای لیپار که با رنگ خاص خود زیبایی منحصربفردی را به نمایش گذاشته است که پرواز پرندگان بر فراز تالاب زیبایی آن را دوچندان می کند.

تالاب لیپار

تالاب لیپار

اگر از دوست داران سفر به اعماق آب های نیلگون هستید می توانید با رفتن به «کلبه غواصی» چابهار در میان ماهی های رنگارنگ و گیاهان زیبای کف اقیانوس ماجراجویی هیجان انگیزی را تجربه کنید.

کلبه غواصی

کلبه غواصی

از آثار تاریخی که باید در سفر به چابهار از آنها دیدن کنید می توان به «قلعه پرتغالی ها»، «قلعه پیروز گت» و «ساختمان قدیمی تلگرافخانه» اشاره کرد که نشان از قدمت تاریخی منطقه دارند و دیدار از آنها سفر در اعماق تاریخ خواهد بود.

قلعه پرتغالی ها

قلعه پرتغالی ها

خرید شاید یکی از اولین انگیزه های سفر به بندر چابهار و دیگر شهرهای جنوبی کشور می باشد. بازار پردیس یکی از بازاهای مدرن شهر است که در آن می توانید انواع و اقسام خریدهای خود را انجام دهید.

بازار پردیس

بازار پردیس

اگر در سفر خود به دنبال امتحان کردن طعم های جدید و تجربه غذاهای محلی هستید رستوران«بلوچ» پیشنهاد ما به شماست که در آن انواع غذاهای بومی سرو می شود.

چابهار، گنجینه ای از ناشناخته هاست که هر گردشگری را شیفته زیبایی خود می کند و در ذهن ها، با تصاویری منحصربفرد نقش می بندد.

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *