микрозаймы онлайн

درباره ما

این سایت با توجه به نیازهای موجود در جامعه بر آن شد تا خانواده گردشگر ایرانی را گردهم آورده و بستری فراهم آورد تا کاربران با ساخت آلبوم سفر شخصی و به اشتراک گذاری آن برای اعضاء یا با افزودن اطلاعات مکان های مختلف، راهنمایی شوند برای افرادی که به دنبال ایده های نو و مکان های ناشناخته برای سفر هستند. از آنجاییکه حفاظت از محیط زیست دغدغه ای بس با اهمیت در دنیای امروز است، نگاه ما نیز خالی از این مهم نبوده و چه در نام و چه در نشان تجاری این باور به صورت “درختی” خود را نمایان ساخته است.

طراحی منحصربفرد تور شخصی براساس سلیقه، بودجه و زمان مشتریان، ارائه پیشنهادات سفرهای گوناگون و متنوع با هدف توزیع گردشگر به نقاط مختلف کشور به جای تمرکز بر استان هایی مانند شیراز، اصفهان، کیش، مازندران و گیلان؛ معرفی مکان های کمترشناخته شده یا ناشناس و امکان ارتباط با بومی های شهر مقصد از طریق خدمات رزرواسیون، از دیگر اهداف سایت می باشد که امید است با همکاری و همدلی این شجره تنومندگردشگر ایرانی محقق شود.

بطور حتم گردآوری اطلاعات به تنهایی میسر نیست و شما بازویی مقتدر و وزین در این مجموعه خواهید بود تا این آغاز به سرانجام رسد. ما تنها، حلقه ارتباطی سفر و مسافریم… قابل توجه کاربران به رسمیت شناختن حقوق نویسندگان و عکاسان از سیاست های سایت می باشد که متأسفانه به دلیل حجم بالای اطلاعات و فرصت اندک در عکس ها و متون دریافتی از اینترنت این امر میسر نشد. در اینجا فرصت را مغتنم شمرده و از کاربران عزیز درخواست می نماییم در صورت وجود عکس یا مطلبی از ایشان بوسیله ایمیل، با ذکر آدرس و نمونه عکس خود به سایت اطلاع دهند تا در اسرع وقت نام ایشان در زیر عکس یا متون مذکور آورده شود.

همچنین تیم جمع آوری اطلاعات نهایت سعی خود را نموده است تا اطلاعات به روز و حقیقی باشد، از شما عزیزان خواهشمندیم در صورت مشاهده مغایرت و یا اطلاعات نادرست ما را در جریان قرار دهید تا در اولین فرصت تصیح صورت پذیرد.

با سپاس فراوان
تیم tripbama.com