микрозаймы онлайн

به انار چینی دعوت شدید!

تور جشنواره انار:

بعضی ها تو سفر با دیدن جاهای دیدنی و رفتن به خرید راضی هستند بعضی ها ترجیح می دهند کمی تفریحات ماجراجویانه هم چاشنی سفرهاشون کنند اما یه سری از آدم ها هستند که دنبال یه سفر کاملا متفاوتند سفری که بتونن با محلی ها تعامل بیشتری داشته باشند و گپ و گفتی بزنند و اگه بشه یه جاهایی حتی کمکشون هم بکنند. به این نوع سفرها که امروزه تو دنیا جای قابل توجهی هم برای خودش باز کرده گردشگری خلاق یا سفر خلاقانه می گویند. با تریپ باما همراه شوید تا یکی از این سفرها رو با عنوان تور انار چینی تو ایران بهتون معرفی کنیم.

تور جشنواره انار تفت

می گویند انار فصل ندارد و هر وقت تو بخندی می شکفد. گویی خندیده ای چون انار شکوفا شده و اکنون فصل چیدنش از راه رسیده. فصل پاییز آمده و بسیاری از شهرها در این فصل درگیر چیدن انار هستند و جشن های مختلف شکر گذاری در گوشه و کنار کشور برپاست. تفت اما یکی از این شهرهاست؛ شهری قدیمی در یزد که در این فصل از سال میزبان مسافرانی ست که به قصد چیدن انار به آنجا سفر می کنند.

معرفی تور انار چینی

اگر شما هم دوست دارید در این تور انار چینی شرکت کنید و با محلی ها هم آواز شوید می توانید برنامه سفری به یزد را از ۱۹ ام تا ۲۱ آبان ترتیب دهید و راهی تفت شوید.

اگر می خواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید یا ترجیح می دهید همه چیز از قبل برایتان هماهنگ شده باشد خود را با قطار، اتوبوس و یا وسیله شخصی خود به یزد برسانید و از آن به بعد را به ما بسپارید. کلیه هماهنگی ها از اقامت، رفت و آمد، صبحانه و شرکت در جشن را برای شما با مناسب ترین هزینه انجام خواهیم داد.

تور جشنواره انار تفت

هزینه های تور انار چینی:

هزینه تور شامل یزد گردی و شرکت در مراسم انارچینی است:

حرکت از یزد برای یک شب و دو روز از ۲۴۰ تا ۲۸۰ هزار تومان

و برای دو شب و سه روز از ۲۷۰ تا ۳۵۰ هزار تومان بسته به انتخاب محل اقامت شما متفاوت است.

توجه داشته باشید حرکت از یزد بوده و می بایستی از شهری که در آن زندگی می کنید خود را به یزد برسانید.

برای رزرو تور با شماره ۰۹۳۹۶۶۳۶۲۵۱ تماس بگیرید.

برنامه سفر یزد:

چنانچه می خواهید با وسیله شخصی خود اطراف یزد را بگردید یا از این تور انار چینی استفاده کنید می توانید از برنامه سفر رایگان یزد استفاده کنید یا اطلاعات اقامتگاه های یزد، رستوران های یزد، مراکز خرید یزد و مکان های دیدنی یزد را در این صفحه ببینید.

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *