микрозаймы онлайн

تابستون کجا بریم؟

مقاصد پر سفر در تابستان کجاست؟

تابستان شده و تعطیلی مدارس و بسیاری از خانواده ها عزم سفر کرده اند تا خستگی روزهای کار و مدرسه را در سفر از تن بیرون کنند. در این میان اما انتخاب مقصد سفر کار راحتی نیست. هر کس نظری دارد و جایی را پیشنهاد می دهد. ما برای این که کار شما را راحت کنیم تصمیم گرفتیم در این نوشته مقاصد پر سفر کشور را در این فصل به شما معرفی کنیم. با «تریپ باما» همراه شوید تا بشنوید از مقاصد پر سفر فصل تابستان.

سفر به استان مازندران

مثل همیشه شمال چه مازندران باشد چه گیلان از اولین مقاصد سفر است، شاید بگویید الان چه وقت شمال است، هوای گرم و دم و شرجی،اما ییلاقات شمال از جمله ماسال و سوادکوه با آب و هوایی خنک و دلپذیر را از یاد نبرید. بعنوان مثال در سمت فیروزکوه می توانید به دریاچه چورت، دریاچه الندان، آبشار ترز، جنگل های لفور و روستاهای خوش آب و هوای سوادکوه فکر کنید.

جنگل لفور-تابستون کجا بریم؟

در سمت رامسر و تنکابن نیز جنگل های مازیچال و کلاردشت، غار آبی دانیال در انتظار شماست. مرکز مازندران اما با جنگل الیمستان و دریاچه الیمالات، طبیعت کوهستانی جاده یوش و بلده و جنگل نور نیز یکی از مقاصد سفر محبوب کشور بخصوص پایتخت نشینان است.

سفر به استان گیلان

گیلان هم داستانش کمی دلپذیرتر از مازندران است چرا که جنگل های دست نخورده، روستاهایی که کمتر کسی به آنها سر می زند و جاده ایی چون اسالم به خلخال و پونل را در خود جای داده است.

اسالم به خلخال-تابستون کجا بریم؟

سفر به استان اردبیل

از شمال اگر به سمت شمال غربی برویم اردبیل یکی از خوش آب و هواترین استان ها در این فصل گرماست. آثار تاریخی با ارزشی چون مقبره شیخ صفی الدین اردبیلی، موزه مردم شناسی اردبیل و کلیسای مریم مقدس در کنار طبیعت بی نظیر خلخال، دریاچه نئور و جنگل فندوقلو باعث شده است گردشگران زیادی این استان را بعنوان مقصد سفر خود انتخاب نمایند. اگر قصد سفر به اردبیل را کردید می توانید در اقامتگاه متفاوتش شبی را به صبح برسانید و همچنین با دانلود برنامه سفر اردبیل، سفری متفاوت را برای خود رقم زنید.

اقامتگاه بوم گردی ملک سویی دورنا-تابستون کجا بریم؟

سفر به استان گلستان

استان سرسبز گلستان نیز از دیگر انتخاب های دیگر مسافران است. منطقه حفاظت شده جهان نما، پارک ملی گلستان، پارک جنگلی نهارخوران، بندر ترکمن و برج های تاریخی رادکان و گنبد قابوس از مکان هایی است که می توانید در سفر به گلستان از آنها دیدن کنید. اگر قصد شب مانی هم داشتید پیشنهاد ما به شما اقامتگاه بوم گردی بی نظیر خانه ابریشم است که لذت سفرتان را دوچندان خواهد نمود. همچنین می توانید از برنامه سفر گلستان نیز در این سفر استفاده کنید و زحمت خود را برای جمع آوری اطلاعات کم کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *