микрозаймы онлайн

اقامتگاه های بوم گردی یزد میزبان جدید مسافران

آشنایی با اقامتگاههای بوم گردی یزد:

چشمانتان را ببندید و سعی کنید در اولین تصویری که بعد از شنیدن نام شهر یزد در ذهنتان تداعی می‌شود غرق شوید. در تصور همه چه آن‌هایی که به یزد سفرکرده‌اند چه آن‌هایی که با چشمان خود این شهر را ندیده‌اند یک‌چیز مشترک است و آن‌هم خانه‌های خشتی و بادگیرهای گنبدی شکل و بافتی تاریخی. حس قدم زدن میان تاریخ و معماری گذشته ایران آن‌قدر جذابیت دارد که کمتر کسی ست نخواهد بازهم به آنجا سر بزند. یزد جزء معدود شهرهایی است که هنوز هم باوجود زندگی مدرنیته ساختارش را تا اندازه‌ی زیادی حفظ کرده و حتی تفریحگاه‌ها و اقامتگاه‌هایی که برای اقامت مسافران ساخته می‌شود در دل همین فرهنگ و تاریخ باقی‌مانده و همان شکل آنجا رادارند. اگر دلتان خواست که به اعماق این شهر بروید و ماندن دریکی از این اقامتگاه‌ها را در برنامه سفر خود جای دهید با تریپ باما همراه باشید تا کار را برایتان راحت‌تر و تعدادی از آن‌ها را به شما معرفی کنیم.

اقامتگاه های بوم گردی یزد میزبان جدید مسافران

اقامتگاه بوم‌گردی شاطربمون ده آباد میبد

اگر برای استراحت به‌جایی احتیاج دارید که در کنار راحت بودن و داشتن همه‌ی امکانات به‌جایی در دوره‌ی قاجار پرت سوید حتما پیشنهاد ما اقامتگاه شاطربمون در میبد است. معماری این بنا متعلق به دوره‌ی قاجار است و بااینکه موردبازسازی قرارگرفته اما سعی شده تا جایی که امکان دارد ساختارش را حفظ کند و برای مسافرانش حکم یک‌شب در دل تاریخ ماندن را داشته باشد.

حیاط بزرگ و کوچک، ورودی در جهات مختلف،زیرزمین خنک و آرام و بادگیرهای بلند در کنار تالارهای دل‌نشینش دقیقا همان چیزی است که برای فرار از یک زندگی مدرن و ساختمان‌های بلند به آن نیاز دارید. پس فراموش نکنید اگر عازم میبد شدید شاطربمون را در برنامه سفر خود به یزد جای دهید.

اقامتگاه های بوم گردی یزد میزبان جدید مسافران

آدرس: استان یزد، شهر میبد، میدان گل‌ها، خیابان آزادگان، بلوار شهید مطهری، انتهای بلوار، جنب حسینیه ده آباد، اقامتگاه بوم گردی شاطربمون

اقامتگاه بوم گردی خانه‌ی خشتی یزد

اگر می‌خواهید در سفرتان به یزد هم بتوانید بناهای تاریخی را ببینید و هم به‌راحتی به محل استراحت خود دسترسی داشته باشید اقامتگاه بوم گردی خانه‌ی خشتی یزد را پیشنهاد می‌کنیم. اقامتگاهی در دل شهر یزد که با بسیاری از مکان‌های تاریخی و مهم یزد فاصله‌ی زیادی ندارد. مکانی که بااینکه جزء بناهای بازسازی‌شده و قدیمی و خشتی است اما از اینترنت گرفته تا وسایل به‌روز سرمایشی و گرمایشی توانسته همه‌چیز را چه برای مسافران داخلی و چه گردشگران خارجی فراهم کند و خود را در برنامه سفر خیلی‌ها جای بدهد.

اقامتگاه های بوم گردی یزد میزبان جدید مسافران

یزد – خیابان امام خمینی – روبروی امام‌زاده شاهزاده فاضل – کوچه ۲۱

اقامتگاه بوم گردی تیزک ابرکوه یزد

شاید در ایران خیلی کم باشند قلعه‌هایی که حالا محل سکونت یا اقامت شده‌اند. اقامتگاه بوم گردی تیزک در ابرکوه یزد یکی از همین محل‌هاست. اگر دوست دارید کمی بیشتر در دل داستان‌های تاریخ بروید و در روستا و میان مردمانی بمانید که با مهربانی و حوصله از خاطرات گذشته‌های دور برایتان بگویند این پیشنهاد را از دست ندهید و اقامتگاه تیزک را در برنامه ریزی سفر خود در نظر داشته باشید. آن‌طور که اهالی تعریف می‌کنند این قلعه که توسط عبدالرضا خان سالار نظام در دوره‌ی افشاریه از خشت و گل است و با زیربنایی مستطیلی شکل و چهار برج دیدبانی محل کنترل ورود و خروج اهالی بوده . اگر اینجا را در برنامه سفر خود قراردادید و راهی آنجا شدید پشت‌بام‌های آن را فراموش نکنید و حتما از بالای خانه‌ها به منظره خشتی و معماری زیبا نگاه کنید.

اقامتگاه های بوم گردی یزد میزبان جدید مسافران

استان یزد- ۱۲ کیلومتری شمال غرب شهرستان ابرکوه

اقامتگاه بوم گردی سرو کهن ابرکوه

سفر به دل روستاها و قدم زدن میان اهالی آن پر از حس زندگی است مخصوصا اگر مسافر از شهر شلوغی باشید و به دنبال کمی آرامش چند روزی بخواهید دور از همه‌چیز برای خودتان باشید. اقامتگاه سرو کهن ازآنجاهایی است که شمارا به دل‌زندگی در روستا پرتاب می‌کند. دونفری که اینجا را راه انداخته‌اند آن‌قدر به فرهنگ شهر و روستایشان علاقه دارند که برایشان فرقی ندارد گردشگر خارجی آنجا بیاید یا مسافرانش ایرانی باشند تمام سعی‌شان این است که هم به آن‌ها خوش بگذرد هم بافرهنگ آن منطقه آَشنا شوند؛ نامش را هم به خاطر مجاورت با بزرگ‌ترین اثر طبیعی کشور یعنی سرو ۴۰۰۰ انتخاب کرده‌اند.

اقامتگاه های بوم گردی یزد میزبان جدید مسافران

اینجا خبری از امکانات و پیشرفتگی شهرها نیست و حتی وسایل سرمایشی و گرمایشی آن به شکل سنتی است اما آن‌قدر شمارا سر ذوق می‌آورد که به‌سختی دلتان می‌خواهد آنجا را ترک کنید.

آدرس: یزد، ابرکوه، محله پشت آسیاب، جنب سرو، داخل کوچه

برنامه سفر یزد:

شهر یزد به دلیل‌های زیادی یکی از پر مسافرترین و جذاب‌ترین شهرهاست و این ایرانی و خارجی  هم ندارد برای همین اگر می خواهید به آنجا سفر کنید به دنبال اطلاعاتی چون مکان های دیدنی یزد، بهترین رستوران های یزد یا اقامتگاه های یزد هستید اینجا را بخوانید و یا برای رفتن به آنجا با تریپ باما همراه شوید و از برنامه سفرهای آن استفاده کنید تا یک برنامه‌ی کامل برای یک سفر فراموش‌نشدنی به این نقطه‌ی زیبا در اختیارتان قرار دهیم.

برای رزرو این اقامتگاه ها می توانید با شماره ۰۹۳۹۶۶۳۶۲۵۱ تماس حاصل نمایید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *