микрозаймы онлайн

اقامتگاه های بوم گردی مسیر تهران-مشهد

پیشنهاد سفری متفاوت به مشهد با اقامت در اقامتگاه های بوم گردی مسیر:

امروز روز تولد امام هشتم شیعیان حضرت رضا (ع) است و خیلی ها به عشق زیارت ایشان روانه جاده ها شده و به مشهد سفر می کنند. اگر شما هم از این دست افراد هستید پیشنهاد می دهیم این بار سفر خود را متفاوت تر از همیشه طراحی کنید. بخشی از سفر را به مسیر اختصاص دهید و در اقامتگاه های بوم گردی اقامت کنید و داستانی متفاوت از سفر را برای خود رقم زنید. پس با «تریپ باما» همراه شوید تا بشنوید از اقامتگاه های بوم گردی مسیر مشهد.

شاید در نگاه اول به نظر رسد مسیر تهران به مشهد مسیری خشک و بی آب و علف است که از جذابیت خاصی برخوردار نیست. اما بسته به فصل سفر، مکان های دیدنی متعددی از جمله غار نمکی گرمسار، جنگل ابر، دشت آفتابگردان، شقایق های کالپوش،مسجد تاریخانه دامغان و آرامگاه بایزید بسطامی را در مسیر خواهید دید که اینها فقط بخش کوچکی از جاذبه های طبیعی و تاریخی مسیر را شامل می شوند. اگر با آرامش بیشتری این مسیر را بپیمایید، با بازدید از این مکان های دیدنی حتما سفری خاطره انگیز را تجربه خواهید نمود. برای دیدن سایر جاذبه های گرمسار اینجا را کلیک کنید

اگر از پایتخت عازم سفر به مشهد باشید، گرمسار اولین مسیر شماست. در این شهر اگر چه به نظر می رسد جایی برای گشت و گذار نباشد اما به واسطه رصد آسمان پر ستاره کویری و کوه های نمکش از جذابیت های خاصی برخوردار است. اگر به رصد ستارگان و گذران شبی خوش در کارونسرای شاه عباسی علاقه مندید، حتما شبی را میهمان کاروانسرای ده نمک شوید و از جاذبه هایش لذت ببرید.

تجربه ی سفری متفاوت به مشهد-کاروانسرای ده نمک گرمسار

اگر هم به دنبال اقامتی متفاوت در فضای خنک و کوهستانی هستید اقامتگاه بوم گردی خانه گل شهمیرزاد گزینه شماست. از گرمسار که بگذریم سمنان و شاهرود دو شهری هستند که در مسیر شما به مشهد قرار دارند. شاهرود نسبت به سمنان به واسطه وجود منطقه حفاظت شده توران از جذابیت بیشتری برخوردار است.

تجربه ی سفری متفاوت به مشهد-دشت آفتابگردان سمنان

در نزدیکی این منطقه روستایی به نام قلعه بالا وجود دارد که مجموعه ای از اقامتگاه های بوم گردی را در دل خود جای داده است که از جمله ی این اقامتگاه ها می توان به کلوت کویر و ارگ قلعه بالا اشاره نمود. 

اما اگر به دنبال اقامت در اقامتگاه های بوم گردی استان خراسان رضوی هستید و ترجیح می دهید مسیر را یکسره تا استان بروید، به شما پیشنهاد می دهیم بخشی از سفر خود را به مجموعه شگفت انگیز آسبادهای نشتیفان در خواف اختصاص دهید. این مجموعه ی بی نظیر که به ثبت جهانی نیز رسیده است، مجموعه ای از اقامتگاه های بوم گردی را در اطراف خود ایجاد کرده است. اقامتگاه بوم گردی قوامیه، نگین آسیاب، بیدل و پور یعقوب از جمله این اقامتگاه ها هستند که چندی است فضای گردشگری خواف را متفاوت نموده اند. 

برای هماهنگی اقامت در این اقامتگاه ها می توانید با شماره ۰۹۳۶۸۶۶۷۱۲۱ تماس بگیرید. 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *