микрозаймы онлайн

شبی را با آسمان پرستاره سمنان سحر کنید!

اقامتگاه های بوم گردی سمنان:

این روزها بواسطه شلوغی شهرنشینی و مکانیزه شدن زندگی، بسیاری از مردم دچار سردرگمی و افسردگی شده اند و این دلیلی ندارد جز اینکه از اصلیت خود که همان آمیختگی با آب و خاک است بدور مانده اند. با «تریپ باما» همراه شوید تا برنامه سفری برای شما ترتیب دهیم و  روحی تازه کنیم در این دنیای مدرن. 

اقامتگاه بوم گردی نورخونه-اقامتگاه های بوم گردی سمنان

اقامتگاه بوم گردی نورخونه

شما را به میهمانی نورخونه با شبی پر ستاره می خوانیم . مکانی برای نکاه کردن، نوشتن، سرودن و مکانی برای با خود بودن. بیایید با هم باشیم از داستانهای مان بگوییم آواز بخوانیم، هم نمک شویم؛ هم نمک سفره‌های روستاییمان. بیایید با چوپان خوب روستایمان به کوه و صحرا برویم بیایید به این آبادی، بیایید با هم آباد کنیم روستایمان را سرزمینمان را.

این ها نوشته هایی است که صاحب نورخونه برای دعوت شما به خانه اش در وب سایتش نوشته است. نورخونه را در برنامه سفرتان بگنجانید و دل به دلش دهید تا یکی از سفرهای خاطره انگیزتان را رقم بزنید.

اقامتگاه بوم گردی نورخونه-اقامتگاه های بوم گردی سمنان

نورخونه در روستای قلعه بالا، در حاشیه دشت کویر و ۱۴۰ کیلومتری جنوب شرقی شاهرود و در ۲۴ کیلومتری منطقه بیارجمند قرار دارد. این روستا نزدیک‌ترین روستا به پارک ملی توران، بزرگ‌ترین منطقه حفاظت شده خاورمیانه است که در آن گونه‌های نادری مانند یوزپلنگ و گور ایرانی زندگی می‌کنند. چوپانی و رصد ستارگان در آسمان شب را اینجا در کنار ما و در نورخونه تجربه کنید.

اقامتگاه بوم گردی نورخونه-اقامتگاه های بوم گردی سمنان

آدرس اقامتگاه بوم گردی نورخونه : جاده شاهرود- سبزوار، شهرستان بیارجمند، روستای قلعه بالا

تلفن تماس اقامتگاه بوم گردی نورخونه: ۰۹۱۲۴۷۹۸۶۵۳

فاصله اقامتگاه بوم گردی نورخونه از تهران: ۵۳۰کیلومتر یا حدود ۶ و نیم ساعت. 

مسیر دسترسی به اقامتگاه بوم گردی نورخونه از تهران: تهران، گرمسار، دامغان، شاهرود، بعد از میامی، خروجی بیارجمند، روستای قلعه بالا

 

اقامتگاه بوم گردی توران گشت

روستای گردشگری قلعه بالا یکی از روستاهای دیدنی استان سمنان و شهر شاهرود است که به واسطه نزدیکی اش به پارک ملی توران و فضای روستایی و دلنشینش یکی از جاذبه های گردشگری این استان شده است و مدت هاست گردشگران زیادی اعم از داخلی و خارجی این روستا را بعنوان مقصدی برای سفر و گشت و گذار یک یا دو روزه در برنامه سفر خود جای می دهند.

اقامتگاه بوم گردی توران گشت-اقامتگاه بوم گردی نورخونه-اقامتگاه های بوم گردی سمنان

حسین کیقبادی در این روستا، اقامتگاه سنتی را با المان های روستایی جذابی مرمت و راه اندازی کرده؛ اقامتگاهی که در آن وعده گذران شبی خاطره انگیز و به یادماندنی را به میهمانانش داده است.

پیشنهاد می کنیم شبی را در این اقامتگاه بگذرانید و این ادعا را محک بزنید.

اقامتگاه بوم گردی توران گشت-اقامتگاه بوم گردی نورخونه-اقامتگاه های بوم گردی سمنان

آدرس اقامتگاه بوم گردی توران گشت: استان سمنان، شهرستان شاهرود، بخش بیارجمند، روستای گردشگری قلعه بالا، اقامتگاه بوم گردی توران گشت

تلفن تماس اقامتگاه بوم گردی توران گشت:۰۹۱۲۳۷۳۵۷۹۴

وب سایت اقامتگاه بوم گردی توران دشت: http://tourangasht.ir/

فاصله اقامتگاه بوم گردی توران دشت از تهران: ۵۳۰کیلومتر یا حدود ۶ و نیم ساعت. 

مسیر دسترسی به اقامتگاه بوم گردی توران دشت از تهران: تهران، گرمسار، دامغان، شاهرود، بعد از میامی، خروجی بیارجمند، روستای قلعه بالا

کاروانسرای شاه عباسی ده نمک:

اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای صفوی با معماری خاص و باشکوهش یکی از اقامتگاه های منحصربفرد ایران است که پیشنهاد می کنیم حتما در برنامه ریزی سفر خود آن را از دست ندهید. این اقامتگاه که شاید بی اغراق بتوان آن را هتل چند میلیون ستاره نامید می تواند خاطره ای به یادماندنی از شب هایش را در دفتر خاطرات سفرتان حک کند؛ طوری که سال های سال نقش آسمان شبش در ذهنتان زنده بماند.

کاروانسرای شاه عباسی ده نمک-اقامتگاه های بوم گردی سمنان

اگر کمی هم خوش شانس باشید و چهارشنبه های آخر هفته میهمان اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای صفوی شوید می توانید با تیم حرفه ای رصد ستاره گان آسمان بی نظیرش شب را رصد کنید و روح تان را از این رصد سیراب.

گفتنی است ۲۵ حجره قابل سکونت با ظرفیت هر حجره ۴ نفر مجهز به تخت و بخاری و کولر  امکان شب مانی را در هر فصل سال در اقامتگاه فراهم کرده است. همچنین امکانات سرویس بهداشتی و حمام نیز محیا می باشد.

کاروانسرای شاه عباسی ده نمک-اقامتگاه های بوم گردی سمنان

انواع غذاهای محلی از جمله میرزاقاسمی، باقالی قاتوق و انواع کباب ها و چلوهای ایرانی بهمراه خورشت از غذاهایی است که در رستوران سنتی و زیبای کاروانسرای صفوی می توانید نوش جان کنید. پیشنهاد ما به شما اما دیزی مخصوص است که طعم آن تا مدت ها در زیر زبانتان خواهد ماند.

آدرس کاروانسرای شاه عباسی ده نمک: استان سمنان، شهرستان گرمسار، ۴۰ کیلومتر بعد از گرمسار به سمت آرادان، روستای ده نمک

شبکه تلگرامی اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای شاه عباسی ده نمک: https://telegram.me/shahabbassi

فاصله اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای شاه عباسی ده نمک از تهران: ۱۴۵کیلومتر یا حدود ۲ ساعت. 

مسیر دسترسی به اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای شاه عباسی ده نمک از تهران: تهران، مامازند، ایوانکی، گرمسار، آرادان، ده نمک

 

برای دیدن سایر مکان های دیدنی، رستوران، مراکز خرید و اقامتگاه ها و هتل های سمنان اینجا را کلیک کنید یا از برنامه سفر سمنان استفاده کنید.

 

 
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *