микрозаймы онлайн

اقامتگاه های بوم گردی و خانه های سنتی شیراز

اقامتگاه های بوم گردی شیراز و استان فارس:

بوم گردی و تجربه شب مانی در اقامتگاه های بوم گردی چندی است در سبد مسافرت برخی مسافران داخلی و بسیاری از مسافران ورودی قرار گرفته است. در این میان استان فارس و شیراز یکی از مهمترین مقاصد سفر است که خود را از این مقوله جدا ندانسته و تعدادی اقامتگاه در قلب شهر شیراز و اطراف آن برای پذیرایی مسافران شیرازی مهیا کرده است. با «تریپ باما» همراه شوید تا شاید شبی از سفر خود را در یکی از این اقامتگاه ها سپری کنید.

اقامتگاه بوم گردی سو وشون-اقامتگاه های بوم گردی شیراز

خانه باغ ایرانی

اگر به شیراز سفر کرده باشید، شیراز و خانه باغ هایش از جمله جاذبه هایی است که حتما از یکی از آنها دیدن کرده اید. این بار اما در خانه باغ ایرانی فضایی فراهم شده است تا بتوانید در یکی از این خانه ها شبی لذت بخش را به صبح برسانید.

اقامتگاه بوم گردی خانه باغ ایرانی، اقامتگاهی در شهر شیراز است که متعلق به عالمی نامی به نام شیخ بهاالدین محلاتی بود. اما چندی پیش تصمیم گرفتند لذت اقامت در این خانه سنتی زیبا را با گردشگران شیرازی تقسیم کنند و این گونه بود که درب اقامتگاه بوم گردی خانه باغ ایرانی به روی گردشگران گشوده شد.

خانه باغ ایرانی-اقامتگاه های بوم گردی شیراز

اقامتگاه بوم گردی گلشن  راز

اقامتگاه بوم گردی گلشن راز اقامتگاه زیبایی در قلب تاریخی شیراز در خیابان لطفعلی خان است که با محیط گرم و صمیمی خود طرفداران زیادی را در میان میهمانان شیراز به خود اختصاص داده است. اقامت در گلشن راز شیراز دسترسی شما را به جاذبه های گردشگری تاریخی شیراز بسیار راحت خواهد کرد.

 اقامتی دلنشین به همراه بازدید از زیبایی های شهر شیراز مانند آرامگاه حافظ(حافظیه)، آرامگاه سعدی(سعدیه)، دروازه قرآن، تخت جمشید،شاه چراغ سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد.

هتل سنتی گلشن راز-اقامتگاه های بوم گردی شیراز

اقامتگاه بوم گردی سووشون

اقامتگاه بوم گردی سو و شون اولین اقامتگاه بوم گردی است که در شهر شیراز درهایش را به روی گردشگران شیرازی گشوده است. یکی از مهمترین مزایای این خانه سنتی قرار گرفتن در بافت تاریخی شیراز و خیابان لطفعلی خان زند است که دسترسی شما را به دیدنی های شیراز بسیار راحت ساخته است و با کمی قدم زدن در این بافت می توانید از جاهای دیدنی شیراز به راحتی دیدن کنید.

اقامتگاه بوم گردی سو وشون-اقامتگاه های بوم گردی شیراز

اقامتگاه بوم گردی خانه گلها

اما اگر به دنبال اقامت در جایی خارج از شیراز و نزدیک تخت جمشید و پاسارگاد می گردید به شما پیشنهاد می کنیم شبی را در اقامتگاه بوم گردی گل ها در ارسنجان بگذرانید.

جالب است بدانید که ارسنجان سومین شهر امن خاورمیانه و یکی از شهرهای استان فارس است که در نزدیکی آرامگاه کورش کبیر و در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شمال شرقی شیراز قرار گرفته است.

در خانه گلها اقامتی متفاوت را تجربه خواهید کرد؛ اقامتی در میان درختان و گیاهان سرسبز با استراحت عصرگاهی در سیاه چادر عشایری بهمراه غذای محلی شیرازی خوش مزه. همچنین می توانید در فصول مختلف از خوردنی های نامی ارسنجان چون انار و رب انار، حلوای سین، نبات سنتی دارچین و زنجبیلی نوش جان کنید یا بعنوان سوغات سفر همراه خود ببرید.

برای دیدن سایر اقامتگاه ها بوم گردی شیراز اینجا را کلیک کنید.

همچنین شما می توانید برای برنامه ریزی سفری خاطره انگیز و دلپذیر از برنامه سفرهای استان فارس و شیراز در این لینک استفاده کنید.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *